BİZ KİMİZ?

Motorlu araç sektörünün lider markalarıyla yürüttüğü çözüm ortaklıklarıyla adından söz ettiren Bestaş kurulduğu 1983 yılından günümüze dek her dönem vizyonu, öngörüsü ve çağın gerekliliklerine hızla adapte olabilen, proaktif yaklaşımıyla ön plana çıkan bir marka olmuştur. 

Karaköy’de elektronik ithalatı ile başlayan serüveni, farklı birçok alanda hizmet veren, adım adım ve istikrarla büyüyen bir marka halini almış, tüm bu özveri ve vizyon, Bestaş’ı bugün sektörünün lider markalarından biri haline getiren faktörlerin başında yer almıştır. 

Yalnızca imal eden değil, ürün geliştiren, tasarımdan üretime tüm süreçleri titizlikle yürüten, son teknoloji tesisler, yüksek üretim kapasitesi, AR-GE konusundaki vizyon ve kabiliyetiyle Bestaş bugün Gösterge panelleri, Stage 5 çözümleri, İzoleli - İzolesiz DC-DC converter ve Onboard Charger üretiminde hem yerel hem de global anlamda en önemli aktörler arasında yer alıyor. 

Araçlarınız için özel parçalar geliştirecek yeni bir üretici mi arıyorsunuz?
Araçlarınız için özel parçalar geliştirecek yeni bir üretici mi arıyorsunuz?

İşinizi büyütmek ve küresel olarak genişlemek için bakış açınızı değiştirebilir ve uzmanlığımızdan öğrenebilirsiniz, ekibimiz hedeflerinize ulaşmak için bir sonraki adımı atmaya hazır.

Daha Fazla Bilgi
Referanslar Partnerlerimiz